Menu

O nas

PROFIZDROWIE – połączenie słów profilaktyka i zdrowie.  

logo profizdrowieNaszym celem jest  skupienie się na działaniach profilaktycznych oraz pomnażaniu kapitału zdrowotnego poprzez aktywność fizyczną oraz uświadamianiu o zagrożeniach płynących z jej braku.

Filary Naszej działalności to : Profilaktyka, Pasja, Prozdrowotność.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie Nordic Walking , Kinezygerontoprofilaktyki oraz treningu personalnym.

Kilku letnie doświadczenia oraz pasja i indywidualne podejście jest gwarantem zadowolenia klienta oraz naszej satysfakcji. Działamy na terenie Warszawy i okolic ale nie jest dla Nas problem dotarcie w inne miejsce Polski.

Kim jesteśmy?

Mgr Jarosław Płusa


Jestem pasjonatem aktywności fizycznej od  najmłodszych lat. Nie robiło mi nigdy większej różnicy jaką aktywność fizyczną uprawiałem, ważne było żeby ćwiczyć, rywalizować. 

Absolwent studiów I stopnia Wyższej Szkoły Gastronomi Turystyki w Warszawie na kierunku Turystyki i Rekreacji w specjalności rekreacja.
Studia zakończyłem obroną pracy dyplomowej w 2012 roku pt. „Wpływ systematycznych zajęć Nordic Walking w grupie mężczyzn 21-23 lata”. Praca została oceniona na ocenę bardzo dobrą z wyróżnieniem. 
Ukończyłem również specjalizację z tytułem instruktora rekreacji ruchowej o specjalności Kinezygerontoprofilaktyka. 
W 2011 roku ukończyłem kurs instruktora Nordic Walking z ramienia Polskiej Federacji Nordic Walking oraz Międzynarodowej Federacji INWA. 

Na studia magisterskie trafiłem już na wymarzoną Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, również na kierunku Turystki i Rekreacji.  
Na II roku studiów otrzymałem stypendium naukowe dla najlepszych studentów na wydziale.
Studia zakończyłem obroną pracy dyplomowej w 2014 roku pt. „Efekty prozdrowotne podejmowania różnych form aktywności fizycznej u studentów w wieku 21-23 lata ”. Praca została oceniona na ocenę bardzo dobrą. Podczas studiów uzyskałem także tytuł trenera osobistego.

Więcej o dotychczasowych dokonaniach w zakładce referencje i współpraca.

Jak zacząć?

Wystarczą trzy proste kroki by zmienić siebie i swoje samopoczucie o 180 stopni!

1

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego bądź zadzwoń.

2

Skontaktujemy się z Tobą przedstawiając szczegóły naszej oferty dobranej do Twoich potrzeb.

3

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy skorzystali już z Naszej oferty.